Google Dijital Atölye Eğitimleri

Google Dijital Atölye Eğitimleri


Google Dijital Atölye ile sertifikalı ve ücretsiz eğitimler alın.

Google yine teknolojisini konuşturdu ve Geleceğin en önemli sektörlerinden biri olan dijital pazarlama için artık Google tarafından eğitim veriliyor. Google Türkiye’de kullanıcılara dijital dünya hakkında bilgi sahibi olmaları için yakın zamanda eğitim başlattı. Üstelik başlatılan “Dijital Atölye” eğitimleri TOBB, İŞKUR ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından desteklenmekte.

Google tarafından yapılan “dijital atölye” açıklaması;

Belirsiz zamanlarda beraber olmak, yan yana durmak, küçük bir destek; bizi yarının dijital Türkiye’sine götürecek, biliyoruz. Google olarak, 2006’dan bugüne Türkiye ekonomisi ile birlikte adım atıyor, Türkiye’nin geleceği için kesintisiz destek veriyoruz.

2021 sonuna kadar da 1.5 milyon işletmemizin ve vatandaşımızın işini ve kariyerini dijitale taşımasına destek olurken ekonominin temel taşlarından olan KOBİ’lerimize, dijital dünyada sunduğumuz yepyeni ücretsiz fırsatlar, finansman, eğitim ve ücretsiz ürün desteklerimiz ile birlikte üstesinden hep beraber geldiğimiz bu zor dönemi fırsata dönüştürüyor, dijital Türkiye’ye katkı sağlıyor, işini internetten büyütmek isteyen herkesi Google’ın yeni fırsatları ile tanışmaya ve internetin sonsuz olanakları ile büyümeye davet ediyoruz.

Dijital Atölye Nedir ?

Google Dijital Atölye, Google tarafından tüm kullanıcıların hizmetine sunulan bir çevrimiçi eğitim platformudur. Google derslerinin asıl amacı kişilerin dijital bilgisini geliştirmek ve bu gelişim sonrası dijital pazarlama konusunda daha bilgili hale getirmek.

Derslerinizi Seçin

İster öğrenci, ister işletme sahibi olun, dijital yolculuğunuza uygun olan derslere erişin.

İstediğiniz Hızda ve Zamanda Öğrenin

Bilgisayar, telefon yada tabletinizden kendinize ait öğrenme platformu oluşturabilirsiniz.

Sertifikalı Eğitim

Derslerinizi tamamlayın, profilinizi ve CV’nizi güçlendirmek için sertifika sahibi olun.

Üstelik Google Dijital Atölye tamamen ücretsiz bir hizmet.

Eğitim hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

  • Dijital fırsatları yakalayın.
  • Web sitelerinin nasıl çalıştığını keşfedin.
  • Güçlü bir çevrimiçi strateji oluşturun.
  • Zamanınızı daha etkili bir biçimde kullanın.
  • Uzun vadeli ve etkili bir sosyal medya planı oluşturun.
  • İşletmenizi uluslararası platforma taşıyın ve daha çok güçlendirin.

Google Dijital Atölye eğitimlerinde farklı kategorilerde toplam 25 adet kurs bulunmakta. Bütün kursların bitirme süreleri değişiklik göstermekte. Dijital Güvenlik, Veri ve Teknoloji, Dijital Pazarlama, Kariyer Gelişimi isimleri altında kategorize edilen bu kursların tamamı sizin dijital bilgilerinizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Google Dijital Atölye’de alabileceğiniz eğitimler arasında Dijital Pazarlamanın Temelleri, Çevrimiçi Reklamcılık, Mobil Cihazlar Üzerinden Müşteri İletişimi, Çevrimiçi Kampanyalar, Çevrimiçi İşletme Güvenliği, Kurumsal Tasarımlar gibi kurslar bulunmaktadır.

Google Dijital Atölye Sertifika eğitimlerine hemen Google Dijital Atölye sayfasına giderek inceleyin ve başlayın. Sizde kariyerinize yeni fırsatlar ekleyin.


Write a comment